Open/Close Menu Profesjonalnie zajmujemy się wykonywanium usług związanych z obróbką ceramiki wnętrzarskiej. Doświadczenie zdobyte w tym zakresie w ciągu ostatnich kilku lat pozwala nam podejmować się najtrudniejszych zadań. Współpracujemy zarówno z Klietnami indywidualnymi jak i z firmami. W naszym zawodzie najwżniejsze są precyzja i dobra znajomość materiału.

KALKULACJA CENY
WYŚLIJ PYTANIE »

Mozaika to rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się w naszych łazienkach. Zastosować możemy ją zarówno na ścianie, podłodze, jak i obudowie wanny. Mozaiki produkowane są w rozmaitych rodzajach, dzięki czemu bez przeszkód dopasujemy je do każdej łazienki, bez względu na jej metraż czy w styl, w jakim została urządzona.
produkcja mozaiki krakowMozaika przeważnie składa się z małych, kwadratowych płytek o boku od jednego do trzech centymetrów. Najczęściej dostępna jest ona w zestawach składających się z większej liczby elementów połączonych siatką w arkusze. Sprawia to, że układanie mozaiki staje się łatwiejsze, a to dzięki temu, że nie wymaga ona precyzyjnego równania niewielkich płytek. Na rynku spotkać można zarówno mozaiki ceramiczne, jak i kamienne, które tworzy się z jedno- i wielobarwnych, regularnych i nieregularnych elementów czy szklane, które najefektowniej prezentują się w wersji podświetlonej. Mozaiki produkowane mogą być także z metalu, kamienia czy materiałów, które mają za zadanie imitować surowce naturalne. Dostępne są one zarówno w wersji jednokolorowej, jak i jednobarwnej czy przedstawiającej konkretny wzór. Osoby, które nie chcą decydować się na tradycyjną mozaikę, postawić mogą na wielkoformatowe płytki podzielone na wielobarwne elementy, które stanowią równie efektowną alternatywę.
Poza ścianą, podłogą czy wanną, przy pomocy mozaiki ozdobić możemy także brodzik, blat umywalki czy lustro. Stanowi ona nie tylko efektowną dekorację naszej łazienki, lecz również skuteczną ochronę przed wilgocią. Wybierając tego typu produkt, zwróćmy uwagę, do jakiej powierzchni jest on przystosowany – inne właściwości posiadają bowiem mozaiki ścienne, inne natomiast – podłogowe.

© 2020 MaxFliz – Obróbka ceramiki wnętrzarskiej